Hoolitsustes kasutan värskeid, kohapeal valmistatud tooteid, milledes pole kahjulikke lisa ja säilitusaineid. Nii nagu sees, nii ka väljas - kasutame naha peal kõike seda, mida armastame ka sisse süüa, selliselt toetame oma keha ja vaimu parimal viisil.

Taimed korjan meie metsadelt ja niitudelt ise, nendest on tehtud kompresside tõmmised, koorijad, kreemid, õlid. Koorijates ja maskides leidub meie toidulaualt hästi teada ja tuntud aineid ja vilju, nt kaerahelbed, banaan, avokaado, marjad jne. Taimedest kasutan saialille, salveid, metskibuvitsaõisi, ristikut, raudrohtu, angervaksa, nõmmliivateed, melissi jne

Toorained on valitud silmas pidades nende vitamiinide, mineraalide, aminohapete ja naharakke uuendavate omaduste poolest. Ja siis midagi veel …
Näo- ja dekolteemassaaz on väga oluline osa kogu hoolitsuse juures. Meie näkku koguneb pingeid, millede vabastamine on sügavalt lõõgastav ja sageli ka elukvaliteeti oluliselt parandav kogemus. 

Elu teevad rikkaks need asjad mida ei saa taltsutada. Ma tahan sellega seda öelda, et kui Sa tuled mu juurde, siis juhtuvad need asjad mida just hetkel vajad, ehk et need taimed, viljad, marjad vms, mis on just sel hetkel “õhus”, Sinu hüvanguks. Sellises määramatuses on võlujõud, usalda. Taimed tervendavad meid füüsiliselt, kuid neil on ka suur osa meie energeetika korrastamisel, soovide manifesteerimisel, sõnumite, märkide ja juhatuse näol.
See ongi see midagi veel...

🌺

Haridustee

Herbaatika ja holistilise fütoteraapia kool Herbaticum:

"Ravimtaimed ja tervishoid" 1. ja 2. aste

Herbaticum (herbaatika.com)

 

Põlistarkuste ja rahvaravi kool:

"Ökokosmeetiku ja loodusspaa terapeudi õpe"
Tarkustekool – Põlistarkuste ja rahvaravi koolEesti Massaaži ja teraapia kool:

"Kosmeetiline Facelifting massaaz"
https://massaaz.ee/et/Sebill looduskosmeetika valmistamise koolitused:

"Erinevate looduskosmeetika toodete valmistamine"

https://sebillkoolitused.ee/


Mercedes Merimaa:

"Bachi õieteraapia"